Congratulations to the Following Artists of the 9 Weeks:
Kindergarten:
Green Group (Durgo and Rush):
Ellie H. and Daxton P.
Purple Group (Frost and Rush):
Dylan H. and David C.
Red Group (Smith and Rush):
Abbigail M. and Enrique Q.
Yellow Group (Ellis and Rush):
Lorena A. and Emery S.
1st Grade:
Gilmer- Avery L. and Garrett R.
Hayes- Keysiya P. and Nathan J.
Hinshaw- Fatima R. and Samuel B.
Smith- Lexi C. and Perison G.
2nd Grade:
Tornadoes (Baird and Wood):
Zoey N. and Jonathan G.
Earthquakes (Hill and Wood):
Kaylee M. and Joshua G.
Hurricanes (Hughes and Wood):
Olive S. and Zeke B.
Tsunamis (Runnfeldt and Wood):
Isabella S. and Emmanuel C.
3rd Grade:
Earth (Shue and Johnson):
Brianna C. and Isael B.
Moon (Faircloth and Johnson):
Joselin M.P. and Darian J.
Stars (Caviness and Johnson):
Zian W. and Zim H.
Sun (Nixon and Johnson)
Mary Kathryn C. and L.G. H
4th Grade:
Kiser- IHonesty M. and Samuel C.P.
Lawton- Zuri P.C. and Jose P.
Sargent- Olivia A. and Luqman F.
Vanderwal- Rubie G. and Andrew M.
5th Grade:
Bidwell- Aisha A. and Michael C.
Cheek- Mackenzie B. and Tanush S.
Scott- Hagar S. and Jeremy C.R.
Smith-Natalia V. and David R.
EC:
Brumley- Edgar P.D.
McKinnon- Jason V.
Therapeutic Classroom:
Luke Davis
Kindergarten:
Green Group (Durgo and Rush):
Ellie H. and Daxton P.
Purple Group (Frost and Rush):
Dylan H. and David C.
Red Group (Smith and Rush):
Abbigail M. and Enrique Q.
Yellow Group (Ellis and Rush):
Lorena A. and Emery S.
1st Grade:
Gilmer- Avery L. and Garrett R.
Hayes- Keysiya P. and Nathan J.
Hinshaw- Fatima R. and Samuel B.
Smith- Lexi C. and Perison G.
2nd Grade:
Tornadoes (Baird and Wood):
Zoey N. and Jonathan G.
Earthquakes (Hill and Wood):
Kaylee M. and Joshua G.
Hurricanes (Hughes and Wood):
Olive S. and Zeke B.
Tsunamis (Runnfeldt and Wood):
Isabella S. and Emmanuel C.
3rd Grade:
Earth (Shue and Johnson):
Brianna C. and Isael B.
Moon (Faircloth and Johnson):
Joselin M.P. and Darian J.
Stars (Caviness and Johnson):
Zian W. and Zim H.
Sun (Nixon and Johnson)
Mary Kathryn C. and L.G. H
4th Grade:
Kiser- IHonesty M. and Samuel C.P.
Lawton- Zuri P.C. and Jose P.
Sargent- Olivia A. and Luqman F.
Vanderwal- Rubie G. and Andrew M.
5th Grade:
Bidwell- Aisha A. and Michael C.
Cheek- Mackenzie B. and Tanush S.
Scott- Hagar S. and Jeremy C.R.
Smith-Natalia V. and David R.
EC:
Brumley- Edgar P.D.
McKinnon- Jason V.
Therapeutic Classroom:
Luke Davis